BezpiecznaCiaza112023

Stres a zajście w ciążę

10 lata 7 miesiąc temu #751969 przez ann-sunshine
Piękna historia. Oby takich zakończeń było więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758498 przez gosia28

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763409 przez gosiak
No piękna historia,piękna, tylko inaczej jest jak ktoś nie ma "jeszcze" ciśnienia a inaczej jak ktoś z każdym cyklem wiąże nadzieje...a z tego co zrozumiałam nie zmartwiłaś się diagnozą ginekologa, więc kobietom takim jak Ty łatwiej się wyluzować nie mając tego ciśnienia, no ale racja stres blokuje zajście w ciąże...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779921 przez madzka19872
Ja mam koleżankę, która chciała zajść w ciąże , bo chciała odejść jak najszybciej z pracy. Szczerze jej się nie dziwie ! Pracujemy w jednej firmie też miałam takie plany wyjść za mąż zajść w ciąże uciec z firmy ... ale nie udało się ani mi ani jej.. :angry: Ja mam powód czemu nie mogę zajść w ciążę mam cykle bezowulacyjne ( szczegóły post 52dni cyklu ) , ale ona ma bardzo regularne miesiączki jest zdrowa , ale jednak stres jest główną przyczyną , że nie może zajść w ciąże. Fakt, że jej mąż się nie badał , jednak miałyśmy bardzo dużo stresów i nadal mamy chodź powtarzamy sobie dziennie mamy to gdzieś !! Ale jednak wielka chęć zostania matka robi swoje ... to siedzi w naszej głowie ,,, Ona sobie odpuściła ... ale niestety ja nie potrafię ... chciałam bym nią zostać. Obracam się w kręgu koleżanek które mają dzieci , czuje się przy nich jak taki odludek .. po prostu zazdroszczę im


Weszłam na forum za namową przyjaciółki myślę , że kiedyś mi się uda.
Pisząc ten post troszkę mi ulżyło, że mogłam się wypowiedzieć i nikt mi nie przerwał słowami " jak dziecko ma być to będzie "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786615 przez viva
Zobaczysz, że nawet się nie obrócisz, a będziesz mamą. Często zdarza się tak, że nie można mieć dziecka, a potem nagle bliźniaczki. Tak też się zdarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834042 przez Monix123
ja też próbuję już zajść w ciążę 3 miesiąc. Napinkę miałam dużą. Bardzo mi zależało żeby się udało za pierwszym razem, tak bardzo już chciałam być w ciąży! Kupiłam testy owulacyjne, wcześniej przebadałam się u ginekologa,zażywam kwas foliowy już 5miesięcy chyba. Nie udało się zajść. Teraz staram się mieć podejście że się uda, napewno- nieważne w którym cyklu ale się uda! :) Stres jest najgorszym wrogiem. Wiem to, wcześniej też wiedziałam- lekarz mi powiedział. Ale teraz to rozumiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848031 przez szpulka
Madzka a ja tak podchodze na razie co ma byc to bedzie, wlasnie raczej sie nie stresuje, tym bardziej ze dopiero zaczynam :) Moja kolezanka ktora nie miala zadnych przeciwskazan i mlodsza ode mnie trzy lata nie mogla zajsc w ciaze, bo wlasnie powodem byl stres. takze tez czasami trzeba sobie powiedziec, jakos to bedzie i odpuscic a wtedy hop i jest :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889570 przez Ramka
O tak stres na pewno przeszkadza. My staramy się 6 miesięcy i czuję, że jest coraz gorzej im więcej o tym myślę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066632 przez Andreaa
Niestety takie problemy się zdarzaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066634 przez Myszata
My mamy 3 letnia córke tzn we wrzesniu skonczy 4 latka i zaczeliśmy starać sie o drugie zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066637 przez ulke
Same dziewczyny możecie sobie poczytać o sytuacjach kiedy kobieta nie była w stanie zajść w ciążę właśnie przez stres..... Nie jest to wcale takie rzadkie i sama znam takie osoby.
Mozecie sobie zmierzyć swój poziom stresu.

W dalszej kolejności powinnyście się zastanowić nad tym co z tym zrobićie. Boe nie ma sensu tak bardzo się stresowac.
stresozaradni.pl/barometrstresu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066638 przez mariolapl
Stres ma ogromny wpływ, może wpłynąć na jajeczkowanie do którego może wcale nie dość i nie będzie owulacji i szansy na ciąże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068034 przez Temaria
Można mieć najlepsze wyniki na świecie jeśli chodzi o hormony, składniki odżywcze, witaminy i ogólnie wszystko, ale jak jest stres to nic z tego może nie wyjść.
Czasem jednak lepiej się zrelaksować. Mam sporo koleżanek, które zaszły w ciążę np. w trakcie urlopy, kiedy miały przerwę od wszystkich życiowych stresów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068084 przez zuzka
Jeśli o mnie chodzi stres wraz z zaburzoną gospodarką hormonalną niwelował wszelkie próby zajścia w ciążę. Dopiero odpowiednio dobrana dieta, ćwiczenia i suplement ovarin.pl/ pomogły mi na tyle że po kilku miesiącach udało się zajść. Ale nie było łatwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068695 przez Zara345
Super historia :) gratuluję, u mnie też stres był problemem i w sumie nieświadomość, trzeba też próbować w płodne, a my same ślepiaki strzelaliśmy :) Udało się dzięki Afrodycie,- testerowi owulacyjnemu ze śliny. Fajnie, bo jest wielokrotnego użytku. To spokoju kobietki starające !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl